Blog

Dawid Wieczorek

 (+48) 510 554 140
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista SEO czy agencja SEO - co jest bardziej opłacalne?

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie dobrze prosperujący biznes bez dobrej widoczności w Google - nie tylko w przypadku firm działających online, ale też stacjonarnie. Dlatego coraz więcej właścicieli firm zdaje sobie sprawę, jak ważne jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Moim zdaniem każdy, nawet najmniejsza firma powininna zadbać o swoją widoczność w internecie - czy to poprzez promowanie strony internetowej, czy wizytówki na mapach Google. Od wielkości biznesu zależy tylko skala, na jaką prowadzone będą działania SEO.

Kim jest specjalista SEO?

Dzisiejszy świat biznesu w dużym stopniu oparty jest na istnieniu firmy w internecie. Przedsiębiorstwa posiadające sklepy internetowe lub strony wizytówkowe skupiają się na wprowadzaniu do swojej oferty nowych produktów czy innowacyjnych form świadczenia usług dla swoich klientów. Jednakże niezależnie od jakości naszego produktu, prawdopodobieństwo tego, że utonie on w morzu konkurencji jest bardzo wysokie. Można jednak temu zaradzić, korzystając z usług specjalisty SEO, który sprawi, że nasza strona dotrze do większej ilości klientów, dzięki swojej wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiem. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu. Czekam na Ciebie!
Realizacja: Starterfirm.pl