Blog

Dawid Wieczorek

 (+48) 510 554 140
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czym jest pozycjonowanie i dlaczego jest podstawą istnienia firmy w Internecie?

Jakie korzyści może dać ci pozycjonowanie strony?

W ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować znaczący wzrost ilości firm internetowych? Co zrobić, aby nasza marka została znaleziona przez klienta wśród wielu innych biznesów online? Podstawą promocji strony internetowej są działania SEO (Search Engine Optimization), czyli takie, które mają na celu optymalizację stron pod kątem wyszukiwarki Google. Warto podkreślić, że istnieje wiele zalet pozycjonowania stron. Na przestrzeni ostatniej dekady mogliśmy zaobserwować zmianę sposobu pozycjonowania oraz zwiększenie nacisku na jakoś pozycjonowanych treści, których używamy. Co daje nam pozycjonowanie i dlaczego jest tak ważne? W poniższym artykule spróbujemy odpowiedzieć na zadane pytania.

Specjalista SEO czy agencja SEO - co jest bardziej opłacalne?

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie dobrze prosperujący biznes bez dobrej widoczności w Google - nie tylko w przypadku firm działających online, ale też stacjonarnie. Dlatego coraz więcej właścicieli firm zdaje sobie sprawę, jak ważne jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Moim zdaniem każdy, nawet najmniejsza firma powininna zadbać o swoją widoczność w internecie - czy to poprzez promowanie strony internetowej, czy wizytówki na mapach Google. Od wielkości biznesu zależy tylko skala, na jaką prowadzone będą działania SEO.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiem. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu. Czekam na Ciebie!
Realizacja: Starterfirm.pl