Skip to main content
Dawid Wieczorek Specjalista SEO Kraków • Pozycjonowanie stron internetowych • Kampanie Google Ads • Facebook Ads

Przebudowa i optymalizacja strony internetowej AutoRaszyn24

Dodaj komentarz

Jako specjalista SEO, z radością dzielę się z Wami naszymi najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie optymalizacji i przebudowy strony internetowej dla AutoRaszyn24 - serwisu opon, który oferuje szeroki zakres usług związanych z oponami oraz serwisem samochodowym.

Stan początkowy i wyzwania

Przed rozpoczęciem współpracy, strona AutoRaszyn24 była nieczytelna, miała mało informacji i nie przyciągała klientów. Naszym głównym celem było poprawienie widoczności strony w wyszukiwarkach oraz zwiększenie jej atrakcyjności i funkcjonalności dla użytkowników.

Kompleksowa optymalizacja SEO

Rozpoczęliśmy od przeprowadzenia szczegółowego audytu SEO, który pozwolił nam zidentyfikować kluczowe obszary wymagające poprawy. Następnie, wprowadziliśmy szereg działań optymalizacyjnych:

 • Optymalizacja treści:
  Rozbudowaliśmy i zoptymalizowaliśmy treści na stronie, aby były one bardziej wartościowe i angażujące dla użytkowników. Dodaliśmy nowe moduły z ofertą oraz szczegółowe opisy usług, co zwiększyło przejrzystość i atrakcyjność strony.
 • Meta tagi:
  Stworzyliśmy zoptymalizowane pod kątem SEO tytuły i opisy meta dla wszystkich podstron, co znacząco wpłynęło na lepszą widoczność strony w wynikach wyszukiwania.
 • Słowa kluczowe:
  Przeprowadziliśmy dokładną analizę słów kluczowych, aby upewnić się, że strona AutoRaszyn24 targetuje najbardziej efektywne frazy wyszukiwania. Wprowadziliśmy te słowa kluczowe do treści, nagłówków oraz meta tagów, co zwiększyło jej relevancję dla wyszukiwarek.
 • Optymalizacja techniczna:
  Zajęliśmy się technicznymi aspektami strony, takimi jak szybkość ładowania, struktura URL, oraz responsywność na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać ze strony bez problemów, niezależnie od urządzenia.

Efekty działań SEO

Dzięki naszym działaniom strona AutoRaszyn24 zanotowała znaczący wzrost w rankingach wyszukiwarek. Oto niektóre z rezultatów, jakie udało nam się osiągnąć:

 • Wzrost ruchu organicznego: Liczba odwiedzających stronę z wyników organicznych wzrosła o 35% w ciągu pierwszych trzech miesięcy po wdrożeniu optymalizacji.
 • Poprawa wskaźników zaangażowania: Czas spędzony na stronie przez użytkowników zwiększył się o 20%, a współczynnik odrzuceń spadł o 15%.
 • Zwiększenie liczby leadów: Dzięki lepiej widocznym danym kontaktowym i zoptymalizowanym treściom, liczba zapytań od potencjalnych klientów wzrosła o 40%.

Długoterminowe korzyści

Nasze działania nie tylko przyniosły szybkie rezultaty, ale także zapewniły trwałe korzyści dla AutoRaszyn24. Regularnie aktualizowany blog tematyczny przyciąga nowych użytkowników i buduje autorytet strony w branży motoryzacyjnej. Publikacja wartościowych treści wspiera pozycjonowanie strony w dłuższym okresie, co przekłada się na stały wzrost ruchu organicznego i zwiększenie liczby klientów.

Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i wierzymy, że współpraca z AutoRaszyn24 będzie kontynuowana z równie dużym sukcesem. Jeśli chcecie zobaczyć rezultaty naszych działań, zapraszamy do odwiedzenia strony autoraszyn24.pl oraz podzielenia się swoją opinią!

Pragniemy podziękować zespołowi AutoRaszyn24 za zaufanie i możliwość pracy nad tym projektem. Nasze doświadczenie w dziedzinie SEO po raz kolejny udowodniło swoją skuteczność, a AutoRaszyn24 zyskało nowoczesną, profesjonalną stronę, która przyciąga klientów i generuje większy ruch.

Twoja strona również potrzebuje profesjonalnej optymalizacji pod SEO?
Skontaktuj się ze mną — specjalista SEO Dawid Wieczorek

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiem. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu. Czekam na Ciebie!